Wedstrijden
Hieronder is een overzicht te vinden van de wedstrijden van de zaalcompetitie dit jaar.
Wil je alleen weten wanneer jij moet spelen? Vul dan je team [bijvoorbeeld: Altior E4] in bij ‘zoeken’.
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | Veld | Plaats |
9-3-2024 | 09:00 | Altior E2 | DAW Schaijk E3 | De Zaert | Veld 1 A | HEESWIJK DINTHER |
9-3-2024 | 09:00 | Altior F2 | VMS '21 F1 | De Zaert | Veld 1 B | HEESWIJK DINTHER |
9-3-2024 | 10:00 | Altior D1 | DAW Schaijk D1 | De Zaert | Veld 1 | HEESWIJK DINTHER |
9-3-2024 | 10:30 | DOT (O) F1 | Altior F1 | Mondriaan | Veld 1 A | OSS |
9-3-2024 | 11:00 | Altior B2 | Flamingo's (M) B1 | De Zaert | Veld 1 | HEESWIJK DINTHER |
9-3-2024 | 11:10 | Be Quick D2 | Altior D2 | Rodenborch Hal | Veld 1 | ROSMALEN |
9-3-2024 | 11:40 | Prinses Irene Welpen | Altior Welpen | De Overbeek | Veld 1 | NISTELRODE |
9-3-2024 | 12:00 | Altior A2 | VIOS/Spes A2 | De Zaert | Veld 1 | HEESWIJK DINTHER |
9-3-2024 | 12:20 | Be Quick C1 | Altior C1 | Rodenborch Hal | Veld 1 | ROSMALEN |
9-3-2024 | 12:30 | DAW Schaijk E2 | Altior E1 | De Eeght | Veld 1 A | SCHAIJK |
9-3-2024 | 12:30 | DAW Schaijk E1 | Altior E3 | De Eeght | Veld 1 B | SCHAIJK |
9-3-2024 | 16:15 | DAW Schaijk A1 | Altior A1 | De Eeght | Veld 1 | SCHAIJK |
9-3-2024 | 16:20 | SVOC '01/United B1 | Altior B1 | De Wetteling | Hal 1 | VENRAY |
10-3-2024 | 10:15 | VIOS/Spes 3 | Altior 3 | Pica Mare | Veld 1 | GENNEP |
10-3-2024 | 12:15 | Altior 6 | SCMH 3 | De Zaert | Veld 1 | HEESWIJK DINTHER |
10-3-2024 | 13:30 | Altior 5 | Tovido 2 | De Zaert | Veld 1 | HEESWIJK DINTHER |
10-3-2024 | 14:20 | Stormvogels (L) 2 | Altior 2 | De Stap | Veld 1 | LUYKSGESTEL |
10-3-2024 | 14:45 | Altior 4 | VMS '21 3 | De Zaert | Veld 1 | HEESWIJK DINTHER |
12-3-2024 | 17.30 | Altior F1 | DOT (O) F2 | De Zaert | Veld 1 A | HEESWIJK DINTHER |
13-3-2024 | 20:00 | Altior MW1 | Nijnsel MW1 | De Zaert | Veld 1 | HEESWIJK DINTHER |
13-3-2024 | 20:30 | Olland MW1 | Altior MW2 | De Streepen | Veld 1 | SINT-OEDENRODE |
16-3-2024 | 09:00 | SDO (V) F1 | Altior F3 | De Atalanta | Veld 1 B | VELDHOVEN |
16-3-2024 | 10:00 | De Korfrakkers Welpen | Altior Welpen | Ter Aa | Veld 1 | ERP |
16-3-2024 | 10:30 | SCMH F1 | Altior F2 | Gymzaal Den Brak | Veld 1 4k A | VEGHEL |
16-3-2024 | 10:50 | Corridor E1 | Altior E2 | De Landing | Veld 1 A | SON EN BREUGEL |
16-3-2024 | 11:00 | Altior D2 | Flash D1 | De Zaert | Veld 1 | HEESWIJK DINTHER |
16-3-2024 | 12:00 | Altior C1 | Flamingo's (M)/Nijnsel C1 | De Zaert | Veld 1 | HEESWIJK DINTHER |
16-3-2024 | 12:15 | De Korfrakkers D1 | Altior D1 | Ter Aa | Veld 1 | ERP |
16-3-2024 | 13:05 | Altior B1 | VIOS/Spes B1 | De Zaert | Veld 1 | HEESWIJK DINTHER |
16-3-2024 | 14:20 | Altior A1 | VIOS/Spes A1 | De Zaert | Veld 1 | HEESWIJK DINTHER |
16-3-2024 | 15:50 | Altior A2 | Be Quick A2 | De Zaert | Veld 1 | HEESWIJK DINTHER |
16-3-2024 | 17:00 | Altior E1 | Be Quick E2 | De Zaert | Veld 1 B | HEESWIJK DINTHER |
17-3-2024 | 10:00 | Prinses Irene 4 | Altior 4 | De Overbeek | Veld 1 | NISTELRODE |
17-3-2024 | 11:15 | Flash 3 | Altior 6 | De Misse | Veld 1 | DEN DUNGEN |
17-3-2024 | 12:00 | Altior 3 | KVC 3 | De Zaert | Veld 1 | HEESWIJK DINTHER |
17-3-2024 | 13:20 | VMS '21 5 | Altior 5 | Dioscuren | Castor | SCHIJNDEL |
17-3-2024 | 13:30 | Altior 2 | DDW 2 | De Zaert | Veld 1 | HEESWIJK DINTHER |
19-3-2024 | 21:15 | KVS '17 MW2 | Altior MW1 | Zuideinderparkhal | Veld 1 | SCHIJNDEL |
20-3-2024 | 20:00 | Altior MW2 | VMS '21 MW1 | De Zaert | Veld 1 | HEESWIJK DINTHER |